Konkurs "Ekologiczne Sołectwa" - nagrody rozdane!

sobota, 22 wrzesień 2018 17:06
Oceń ten artykuł
(6 głosów)

W siedzibie firm Green Energy i Energy Group w Komornikach w miniony czwartek odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie "Ekologiczne Sołectwa" na imponującą kwotę 16.000 zł.

Konkurs zorganizowany przez Iwonę i Przemysława Babińskich, przedstawicieli wspomnianych firm, został ogłoszony 2 września 2017 r., a jego celem było m.in. wspieranie ochrony środowiska oraz integracji mieszkańców sołectw z terenu powiatu średzkiego.

Podczas uroczystości, która miała miejsce 20 września br. nagrodzone zostały trzy miejscowości. 1. miejsce i nagrodę w wysokości 8.000 zł otrzymało sołectwo Środa Śląska. Nagrodę w wysokości 5.000 zł - sołectwo Szczepanów za zajęcie 2. miejsca, natomiast miejsce 3. i nagrodę w wysokości 3.000 zł - sołectwo Wojczyce.

Zgodnie z regulaminem konkursu, nagrody mogą być wykorzystane jedynie na działania związane z ochroną środowiska (np. sadzenie nowych roślin na terenie sołectwa, budowę nowych skwerów itp.).

Zwycięzcom gratulujemy!

(red) fot. wk

--- MATERIAŁ SPONSOROWANY ---

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież