Konkurs recytatorski twórczości Jana Pawła II

piątek, 18 maj 2018 12:02
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Gimnazjum w Środzie Śląskiej odbył się dziś XI Powiatowy Konkurs Recytatorski Twórczości Jana Pawła II.

 

Udział w nim wzięły wszystkie szkoły z powiatu średzkiego. Uczniowie przedstawiali wiersze w sposób ciekawy, zwracali szczególną uwagę na znaki interpunkcyjne, akcentując to odpowiednią mimiką oraz odpowiednią tonacją głosową.

Opiekunem konkursu jest mgr Marzena Marcinkowska, nauczycielka j. polskiego i historii , która - jak mówi - jest dumna z wszystkich uczestników.

O wynikach poinformujemy wkrótce.

(kb) fot. kb

 

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 23:11

Artykuły powiązane

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież