Konsultacje regulaminu targowiska

środa, 08 sierpień 2018 16:43
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwa inwestycja przebudowy targowiska miejskiego w Środzie Śląskiej. W ślad za nią ruszają prace nad nowym regulaminem funkcjonowania średzkiego rynku rolno-spożywczego.

Powstający właśnie regulamin ma uwzględniać wymogi stawiane przez Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie realizacji tego typu inwestycji. W Wydziale Rozwoju Przedsiębiorczości i Współpracy z NGO Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej powstał już projekt tego dokumentu, teraz jest on przedstawiony do wglądu i zaopiniowania wszystkim zainteresowanym na stronie https://srodaslaska.pl/aktualnosci/konsultacje-regulaminu-targowiska/

Wszelkie uwagi lub propozycje jego modyfikacji do 13 sierpnia br. przyjmuje Rafał Ratuszniak - Inspektor ds. rozwoju przedsiębiorczości i współpracy NGO. Można je składać osobiście w Urzędzie Miejskim, lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(um) fot. gz / archiwum

Ostatnio zmieniany środa, 08 sierpień 2018 17:46

Komentarze  

Permalink +2 ???
Odbija tym ludziom,którzy nie doceniają roli drzew. W naszej gminie już jest prawie pustynia. Dróg przybywa, przybywa bruku, zakładów chemicznych. Ociepla się klimat. Co ma produkować tlen, żebyśmy mogli żyć. ? Te suche patyki, które sadzą inwestorzy jako drzewka, żeby nam zamydlić oczy. Wszystkie te drzewka posadzone przy drodze od podstrefy do Świętego już są suche. Ile jest w Środzie Śl. dużych drzew a ile samochodów? Zastanów się p. "Jaco" jaki to ma wpływ na Twoje zdrowie
2018-08-10 09:43 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 JACO
Z moim zdrowiem jest w porządku a co do drzew to proszę zasadzić sobie las na swojej posesji albo wystartować w zbliżających się wyborach z swoim programem. Wtedy drzew do woli sobie pozasadzasz a ludzie zamiast do pracy pójdą do lasu :lol:
2018-08-13 11:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -3 Średzianie2000
Inwestycja przebudowy i... bezkarnego haratania drzew nad nad nowym dojazdem do targowiska.... Sen wariata trwa... Strach pomyśleć, co będzie jeśli potrwa kolejnych pięć lat...
2018-08-09 06:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 Jaco
Ludziom odbija ostatnio na tle tych drzew. Bez obrazy ale wolę porządnie zorganizowane targowisko niż zamartwiać się drzewkami. Wybory są lada moment więc zapraszam do udziału i wtedy kolejne 5 lat będą na pewno inne. Czy na korzyść to ocenią wyborcy.
2018-08-09 12:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież