Kora Love. Koncert Performance w Środzie Śląskiej

piątek, 19 kwiecień 2019 11:55 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Kora Love, to oryginalny projekt artystyczny poświęcony nietuzinkowej osobie - Oldze  Aleksandrze Sipowicz czyli Korze - wokalistce zespołu Maanam, autorce tekstów, poetce i malarce, charyzmatycznej i silnej kobiecie, która po ciężkiej chorobie zmarła w lipcu 2018 roku.

- Zapraszamy gorąco na koncert. Będzie nie tylko muzycznie, bo Kora to nie tylko piosenkarka, ale wszechstronnie utalentowana osoba, której życie nie oszczędzało - mówi pomysłodawca projektu, znany wokalista Paweł Wenderski. - Podczas wydarzenia Bożena Jastrzębska zaprezentuje sylwetkę artystki czytając jej poezję i fragmenty książki "Kora. Kora", a Magda Bogucka będzie malowała obraz (nawiązujący do malowanych przez Korę figurek Madonny), który zostanie przekazany na rzecz kobiet walczących z rakiem jajnika - dodaje artysta, dla którego Kora zawsze była inspiracją zarówno wokalną, jak i sceniczną.

Koncert odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 19:30 w Domu Kultury w Środzie Śląskiej, a wystąpią: Paweł Wenderski - wokal, Mieczysław Dąbrowski - piano Korg, bas, gitara, Bogdan Bińczak - instrumenty perkusyjne oraz gościnnie: Bożena Jastrzębska i Magda Bogucka. Bilety w cenie 15 zł są do nabycia pod adresem: http://bitly.pl/GpEN2 lub w sekretariacie DK.

Polecamy!

(red)

Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Maniek, ale z Ciebie maruda!

This comment was minimized by the moderator on the site

a to ten jamnik sam nie może walczyć z tym swoim rakiem ? Tylko baby do tego potrzebne mu są ? Ja nie wiem, co to za czasy.
A nasz nadworny Trubadur znowu śpiewem umili nam żywoty ...
o Boooszszsz...
nie dzięki

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację