Kradną paliwo i elementy karoserii samochodowych!

czwartek, 10 styczeń 2019 16:42 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firmy z branży motoryzacyjnej, szczególnie transportowe i zakłady mechaniczne działające na terenie powiatu średzkiego, powinny mieć się na baczności.

Jak informuje policja, na przełomie grudnia 2018 r. i stycznia 2019 r. na naszym terenie odnotowano kilka zdarzeń dot. uszkodzeń zbiorników paliwa w pojazdach, kradzieży paliwa i sprzętu.

Sytuację taką na portalu społecznościowym opisał właściciel zakładu mechanicznego w Środzie Śląskiej: - UWAGA! 12.12.2018 r. od godziny 22.00 do 22.50 grasował złodziej po mojej firmie. Nakradł paliwa, uszkodził zbiorniki, nakradł innego sprzętu. Ktokolwiek rozpoznaje sprawcę proszę o kontakt z Policją w Środzie Śląskiej.

Ostatnio, 6 stycznia, Komendę Powiatową Policji w Środzie Śląskiej powiadomiono o kradzieży elementów karoserii z dwóch pojazdów ciężarowych zaparkowanych na terenie jednej z firm. To zdarzenie opisywaliśmy niedawno: https://www.roland-gazeta.pl/uwaga/wszystkie-kategorie/zlodziejska-szajka-grasuje-na-naszym-terenie

Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tych zdarzeń.

(red) / fot. rb

Komentarze  

Permalink +1 Comastrii
Milicja w srodzie slaskiej niech sie lepiej nie osmiesza,ten komediosariat dawno winien byc zlikwidowany a wiekszosc wyprowadzona w kajdankach! Banda leni,nierobow,kretaczy!!!
2019-01-11 22:41 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież