Książka Błaszczykowskiego z dedykacją dla średzian

środa, 25 lipiec 2018 13:54 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

W średzkiej Bibliotece Publicznej pojawiła się nowa książka podarowana przez jedną z czytelniczek panią Agnieszkę Kołucką. Zawiera ona dedykację dla czytelników naszej biblioteki, wraz z podpisem autora - Jakuba Błaszczykowskiego.

Autobiografia pt. "KUBA" opowiada o losach znanego piłkarza, m.in. jego trudnym dzieciństwie, a na odwrocie czytamy: 

Obarczony brzemieniem niewyobrażalnej tragedii z dzieciństwa, dotąd niechętnie i bardzo rzadko mówił o swojej przeszłości. Teraz po raz pierwszy przerywa milczenie i w przejmująco szczerych rozmowach opowiada dziennikarce Małgorzacie Domagalik o sobie, o trudnym dzieciństwie, o tragicznej śmierci matki, o buncie dorastania i mozolnym pokonywaniu demonów z przeszłości. Dzieli się przemyśleniami, jak radzić sobie z przeciwnościami losu, pokonywaniem stereotypów, jak nie zgubić siebie w świecie mediów oraz o blaskach i cieniach piłkarskiego życia.

W książce o Błaszczykowskim mówią także jego najbliżsi, przyjaciele, piłkarze z BVB, trenerzy: Smuda, Fornalik, Nawałka, Beenhakker i Jurgen Klopp.

Na pewno niejeden fan piłki nożnej sięgnie po tę publikację.

(kb) fot. bp

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 26 lipiec 2018 09:16

Komentarze  

Permalink +4 Bart22
Książka warta przeczytania bo Kuba to Błaszczykowski co by nie mówić wielkim piłkarzem jest a w życiu lekko nie miał. Swoją drogą to można by niezły film zrobić na podstawie jego życiorysu. A pani Agnieszce podziękowania za prezent.
2018-07-27 19:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 super
super dzieki dla tej pani
2018-07-25 20:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Agness
Proszę bardzo i niech się dobrze czyta :-)
2018-07-25 20:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 Ella
i bez dedykacji bym ją przeczytała a tą panią znam :)
2018-07-25 14:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież