Kto okradł miejskie rabaty?

wtorek, 25 wrzesień 2018 16:10 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Cieszyły oko mieszkańców i gości, teraz są zniszczone – rabaty i donice w Środzie Śląskiej padły łupem złodzieja, który postanowił wykopać rośliny zasadzone przez gminę.

Sytuację zgłosiła w Urzędzie Miejskim firma pielęgnująca nasadzenia. W trakcie weekendu zniknęły m.in. kwitnące lawendy, begonie, oraz starce popielne.

Podczas podlewania na jednej z rabat znaleziono łopatkę, którą złodziej porzucił po wykopaniu roślin. Pracownicy firmy udokumentowali wszystko na zdjęciach, a kradzież została zgłoszona Straży Miejskiej oraz policji.

– Wartość finansowa skradzionych roślin nie jest duża, jednak sam fakt, że ktoś postanowił zniszczyć rośliny, które upiększały miasto jest oburzający. Staramy się, żeby w mieście było pięknie i kolorowo. Po raz kolejny ktoś tej pracy nie uszanował, bo połakomił się na kilka roślin. To kolejna smutna sytuacja, która pokazuje, że nie dbamy o wspólne dobro – komentuje Joanna Kozak, kierownik Wydziału Spraw Komunalnych, Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej.

(um) fot. um

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Sroda Slaska miasto monitorowane !!!

This comment was minimized by the moderator on the site

monitoring przecież jest. złapać o przykładnie ukarać. !

This comment was minimized by the moderator on the site

u nas to normalka, okradają od lat rabatki, rośliny z parku też zajumane -wstyd średzianie! Sami kradną a później narzekają że dziadostwo , gdzie indzie ładniej .......... -porażka

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację