Kto okradł miejskie rabaty?

wtorek, 25 wrzesień 2018 16:10
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Cieszyły oko mieszkańców i gości, teraz są zniszczone – rabaty i donice w Środzie Śląskiej padły łupem złodzieja, który postanowił wykopać rośliny zasadzone przez gminę.

Sytuację zgłosiła w Urzędzie Miejskim firma pielęgnująca nasadzenia. W trakcie weekendu zniknęły m.in. kwitnące lawendy, begonie, oraz starce popielne.

Podczas podlewania na jednej z rabat znaleziono łopatkę, którą złodziej porzucił po wykopaniu roślin. Pracownicy firmy udokumentowali wszystko na zdjęciach, a kradzież została zgłoszona Straży Miejskiej oraz policji.

– Wartość finansowa skradzionych roślin nie jest duża, jednak sam fakt, że ktoś postanowił zniszczyć rośliny, które upiększały miasto jest oburzający. Staramy się, żeby w mieście było pięknie i kolorowo. Po raz kolejny ktoś tej pracy nie uszanował, bo połakomił się na kilka roślin. To kolejna smutna sytuacja, która pokazuje, że nie dbamy o wspólne dobro – komentuje Joanna Kozak, kierownik Wydziału Spraw Komunalnych, Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej.

(um) fot. um

Komentarze  

Permalink +11 Grzegorz
Sroda Slaska miasto monitorowane !!!
2018-09-25 18:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +9 henio
monitoring przecież jest. złapać o przykładnie ukarać. !
2018-09-25 17:58 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +9 wstyd
u nas to normalka, okradają od lat rabatki, rośliny z parku też zajumane -wstyd średzianie! Sami kradną a później narzekają że dziadostwo , gdzie indzie ładniej .......... -porażka
2018-09-25 17:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież