"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Kto otrzymuje zaproszenie na występ Neo-Nówki? Ogłaszamy!

piątek, 16 listopad 2018 17:46
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Miło nam poinformować, kto z Państwa otrzymuje zaproszenie na występ Kabaretu Neo-Nówka, który odbędzie się 7 grudnia br. w Brzegu Dolnym.

Odpowiedzi na pytanie: Który z członków kabaretu jest mieszkańcem powiatu średzkiego, a dokładnie Lutyni? - przyszło bardzo dużo i wszystkie były prawidłowe! Jednak możemy przekazać tylko dwa podwójne zaproszenia, a otrzymują je: Pan Bartłomiej z Lipnicy i Pan Józef z Malczyc. Gratulujemy!

"Wejściówki" można odebrać w siedzibie naszej redakcji (Środa Śląska, pl. Wolności 38/40/8) od poniedziałku do piątku w godzinach: 9-17. Zapraszamy!

Osoby, którym nie udało się zdobyć darmowych zaproszeń, zachęcamy do zakupu biletów. Warto, bo  Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Na scenie wystąpi również zespół Żarówki.

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych gdzie, jak sam tytuł sugeruje, artyści biorą na warsztat świat mężczyzn.

Termin i miejsce: 7 grudnia br., godz. 20.30, hala widowiskowo-sportowa przy ul. Wilczej 8, Brzeg Dolny.

Czas trwania programu to około 120 minut.

Ceny biletów to: 60 zł, 70 zł i 80 zł (VIP).

Bilety można nabyć w hali widowiskowo-sportowej, przy ul. Wilczej 8 w Brzegu Dolnym lub na stronie www.biletynakabarety.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem tel.: 41 361-80-47

POLECAMY!!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

(red) / fot. Agencja Artystyczna "Joanna"

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież