Kto spowodował wczoraj wypadek w Jugowcu?

czwartek, 06 grudzień 2018 14:47 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zdarzenie miało miejsce 5 grudnia około godziny 07:00. Dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o samochodzie, który wypadł z toru jazdy.

Po przyjeździe strażaków samochód osobowy marki Volkswagen leżał na boku. W pojeździe, na miejscu pasażera, znajdowała się poszkodowana 19-letnie kobieta.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie kobietę przekazano zespołowi ratownictwa medycznego - informuje rzecznik straży. 

Działania prowadziła również policja, która ustala, kto kierował samochodem. 

(kb) / fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany czwartek, 06 grudzień 2018 15:21

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Najpierw trzeba pojeździć trochę ciągnikiem w polu, rowerem po chodniku, maluchem po drogach lokalnych, polonezem po autostradach, zdać egzamin, a potem kupić sobie Janusza, i można jeździć po lodzie Po co sypać tą solą, wystarczy więcej wyobraźni !!!!!!!! Jeżeli jest się lewym do jeżdżenia, transport publiczny się kłania

This comment was minimized by the moderator on the site

Uprzejmie informuję naszych drogowców gdyby jeszcze się nie dowiedzieli że co rano na naszych lokalnych drogach jest szklanka!

This comment was minimized by the moderator on the site

obawiam się że nie zrozumieją..........

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację