"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Kto spowodował wczoraj wypadek w Jugowcu?

czwartek, 06 grudzień 2018 14:47
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Zdarzenie miało miejsce 5 grudnia około godziny 07:00. Dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o samochodzie, który wypadł z toru jazdy.

Po przyjeździe strażaków samochód osobowy marki Volkswagen leżał na boku. W pojeździe, na miejscu pasażera, znajdowała się poszkodowana 19-letnie kobieta.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie kobietę przekazano zespołowi ratownictwa medycznego - informuje rzecznik straży. 

Działania prowadziła również policja, która ustala, kto kierował samochodem. 

(kb) / fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany czwartek, 06 grudzień 2018 15:21

Komentarze  

Permalink -2 K2-7500
Najpierw trzeba pojeździć trochę ciągnikiem w polu, rowerem po chodniku, maluchem po drogach lokalnych, polonezem po autostradach, zdać egzamin, a potem kupić sobie Janusza, i można jeździć po lodzie :D Po co sypać tą solą, wystarczy więcej wyobraźni !!!!!!!! Jeżeli jest się lewym do jeżdżenia, transport publiczny się kłania :D
2018-12-07 08:48 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 kierowca
Uprzejmie informuję naszych drogowców gdyby jeszcze się nie dowiedzieli że co rano na naszych lokalnych drogach jest szklanka!
2018-12-06 15:54 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 janek.borowy
obawiam się że nie zrozumieją..........
2018-12-07 07:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież