Kto uszkodził lampę w parku w Lutyni?

środa, 22 sierpień 2018 13:11
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W miniony wtorek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o szkodach w parku w Lutyni.

Jak się okazało uszkodzona została lampa oświetleniowa.

- Najprawdopodobniej przyczyna powstała na skutek najechania pojazdem. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. gm

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +1 Artek
Lada moment znów wszystko zniszczą i nawet parku nie będzie. Jak złapią gówniarza to dowalić finansowo kary żeby na drugi raz nie robił głupot.
2018-08-22 20:47 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Bleblebe
Ehhh teraz widzę że łepki to ani mózgu ani zasad. Nie dość że niszczą mienie to ani nie potrafią się przyznać ani nie potrafią zatrzeć śladów. A koledzy sami z siebie na Fb kapuja. Ehhh pokolenie pip
2018-08-22 18:36 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 eryk
słyszłem ze to łepek na motorku przedzwonił ktoś coś wie ?
2018-08-22 16:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież