Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...?

piątek, 28 grudzień 2018 16:30 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miłośniczki zwierząt ze Środy Śląskiej zatroskane losem kota, który od dłuższego czasu "mieszkał" w okolicach Cmentarza Komunalnego, za naszym pośrednictwem zwracają się do Państwa z prośbą.

W okolicy cmentarza przebywała kotka o białej sierści z rudymi plamkami, która zaginęła w dniu 8 grudnia br. Prosimy osoby, które cokolwiek wiedzą o jej losie o kierowanie informacji do redakcji gazety Roland - tel. 71 317 32 99, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miłośniczki zwierząt  / fot. zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink -4 Rysiek
Milosniczki kotów zatroskane losem bezdomnego kota? Może zatroskaly by się bardziej biarac go do domu?
2018-12-29 12:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +9 Aaa
Był w kilku domach u dobrych ludzi, ale zawsze uciekał i wracał na cmentarz - tam był jego dom. Niezwykle łaskawy i przyjazny kot.
2018-12-29 18:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -3 Ttt
Oczywiście i pewnie chciał mieszkać w zimnie i deszczu na cmentarzu...
2018-12-29 21:40 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież