Wydrukuj tę stronę

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

czwartek, 13 grudzień 2018 11:43 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(9 głosów)

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

To właśnie Magda Gessler pomaga wielu restauracjom odbić się od przysłowiowego dna i stanąć na równe nogi. Decyzję skorzystania z jej pomocy podjęli właściciele restauracji „Paradiso” znajdującej się przy Drodze Krajowej nr 94 w miejscowości Kawice, graniczącej z naszym powiatem.

W minioną niedzielę pierwszy raz gwiazda telewizji pojawiła się w lokalu. Sceny nagrywane przed nim  pokazywaliśmy na naszym fanpage na FB. Wczoraj minął ostatni dzień rewolucji. Odbyła się finałowa kolacja we wspomnianej restauracji, która obecnie nosi nazwę Karczma „Kurak z pieca”. Uczestniczyli w niej m.in. burmistrz Prochownic i sołtys Kawic.

Sądzić zatem można, że teraz daniem przewodnim w menu lokalu w nowej odsłonie będą potrawy z kurczaka. Czyżby miało to związek z ubojnią drobiu, która jest na przeciwko restauracji? W każdym razie po wizycie Magdy Gessler, jak to zwykle bywa, zmieniło się wiele, nie tylko menu, ale także wystrój wnętrza.

Kiedy będzie emitowany odcinek programu z karczmą z Kawic w roli głównej? Jeszcze nie wiadomo, prawdopodobnie na początku przyszłego roku.

(kb) / fot. FB Magdy Gessler i Czytelnicy

magda 1

Ostatnio zmieniany wtorek, 18 grudzień 2018 20:39