Letni Piknik na zakończenie wakacji

wtorek, 21 sierpień 2018 10:34 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Najlepiej zakończyć wakacje dobrą imprezą. Dlatego serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych do ich pożegnania na Letnim Pikniku na zakończenie wakacji z OSiR’em!

Impreza odbędzie się przy Średzkim Parku Wodnym przy ul. Winogronowej 34 w Środzie Śląskiej. Przygotowaliśmy dla Państwa nie lada atrakcje!

Od 15:00 czekać na Was będą dwie zjeżdżalnie i zamek do skakania. Dla najmłodszych padlery oraz elektryczne samochodziki i elektryczny bujak samochodzik. Starsze dzieci zapraszamy na byka rodeo i do spróbowania swoich sił w kuli wodnej, która znajdowała się będzie przy Przystani Kajaki.

Na gości czekają także konkurencje z nagrodami – strzelanie z łuku, konkurs rodeo. Wśród atrakcji znajdą się także sztuczne tatuaże, klauni na szczudłach, zabawa w pianie gaśniczej, malowanie kredą chodnikową czy pokaz paralotnictwa. Rozbije się u nas też miasteczko baniek mydlanych – a w nim warsztaty i pokazy – zamykanie dzieci w bańkach, czarowanie baniek i bajkowe ogromne bańki. Będzie także darmowa fotobudka.

Odbędą się u nas pokazy grupy Orun Capoeira i pokaz sztuk walki klubu Glory Kick-Boxing ze Środy Śląskiej. Zagości u nas także Dawid Kareciński – aktualny Mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym i Józef Tracz – zapaśnik, medalista olimpijski. Trening funkcjonalny poprowadzi Ania Figarska.

Do dyspozycji także catering: grill, gofry, wata cukrowa i wiele innych smakołyków.

Nie możecie tego przegapić!

(osir)

REGULAMIN LETNIEGO PIKNIKU

 

Komentarze  

Permalink 0 Janek
Bardzo fajnie że będzie impreza na zakończenie lata. Oby tylko pogoda dopisała chociaż i tak się zapowiada że nie odpuści słońce :) Zabawa będzie przednia.
2018-08-22 10:37 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież