Loteria dla Karoliny w szkole w Szczepanowie

czwartek, 17 maj 2018 10:43
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Szkole Podstawowej w Szczepanowie odbyła się Wiosenna Loteria dla Karoliny zorganizowana przez uczniów i nauczycieli. Loteria została przygotowana, aby wesprzeć chorą i potrzebującą uczennicę z naszej szkoły.

 

W działanie zaangażowała się prawie cała społeczność szkolna- uczniowie, rodzice, nauczyciele. Pozyskiwali oni sponsorów, często sami też byli darczyńcami. Okoliczne firmy i instytucje doceniły nasze chęci pomocy i wsparły loterię różnymi fantami.

Wszystkim zaangażowanym rodzicom, uczniom i sponsorom – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Dzięki wielu dobrym ludziom można było zrealizować loterię. Przeprowadzenie jej było możliwe dzięki hojności rodziców i uczniów, którzy kupowali losy, znając szczytny cel przedsięwzięcia. Każdy los wygrywał, a więc dzieci z uśmiechem i ze zniecierpliwieniem brały udział w losowaniu. Pozytywnych emocji było bardzo dużo.

Karolina jest podopieczną Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER i całkowity dochód z loterii zasilił konto uczennicy -w kwocie 3 490,00 zł

Ogromne podziękowania należą się też wolontariuszkom z klasy VI SP - S. Chaszczewicz, Z. Godawa, J. Ożóg i O. Zdeb oraz opiekunom- p. M. Bartosiewicz i p. E. Noworolnik, które wiele serca i pracy włożyły w przygotowanie i przeprowadzenie loterii.

Dziękujemy za pomoc!

Opiekunowie

IMG 0795

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 23:37

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież