Wydrukuj tę stronę

Loteria dla Karoliny w szkole w Szczepanowie

czwartek, 17 maj 2018 10:43 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Szkole Podstawowej w Szczepanowie odbyła się Wiosenna Loteria dla Karoliny zorganizowana przez uczniów i nauczycieli. Loteria została przygotowana, aby wesprzeć chorą i potrzebującą uczennicę z naszej szkoły.

 

W działanie zaangażowała się prawie cała społeczność szkolna- uczniowie, rodzice, nauczyciele. Pozyskiwali oni sponsorów, często sami też byli darczyńcami. Okoliczne firmy i instytucje doceniły nasze chęci pomocy i wsparły loterię różnymi fantami.

Wszystkim zaangażowanym rodzicom, uczniom i sponsorom – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Dzięki wielu dobrym ludziom można było zrealizować loterię. Przeprowadzenie jej było możliwe dzięki hojności rodziców i uczniów, którzy kupowali losy, znając szczytny cel przedsięwzięcia. Każdy los wygrywał, a więc dzieci z uśmiechem i ze zniecierpliwieniem brały udział w losowaniu. Pozytywnych emocji było bardzo dużo.

Karolina jest podopieczną Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom LIVER i całkowity dochód z loterii zasilił konto uczennicy -w kwocie 3 490,00 zł

Ogromne podziękowania należą się też wolontariuszkom z klasy VI SP - S. Chaszczewicz, Z. Godawa, J. Ożóg i O. Zdeb oraz opiekunom- p. M. Bartosiewicz i p. E. Noworolnik, które wiele serca i pracy włożyły w przygotowanie i przeprowadzenie loterii.

Dziękujemy za pomoc!

Opiekunowie

IMG 0795

 

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 23:37