Łowcy.B na Festiwalu Lata w Miękini (foto)

sobota, 11 sierpień 2018 18:55 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwa pierwszy dzień Festiwalu Lata w Miękini. Wśród atrakcji i w tym roku nie mogło zabraknąć popisów kabaretowych.

Tym razem na miękińskiej scenie obejrzeć można kabaret Łowcy.B Występ jeszcze trwa, a my już przesyłamy kilka fotek „na gorąco”.

(rol)

Komentarze  

Permalink +3 Marek
Super sprawa że wystąpią bo ich uwielbiam. Swoją drogą bardzo dobry dobór występujących i mam nadzieję że będzie więcej takich imprez. Mam przede wszystkim nadzieję że nie jest to efekt zbliżających się wyborów i próba zdobycia głosów. :-*
2018-08-11 19:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 zabawa trwa
Jutro CZADOMEN!
2018-08-12 01:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież