Masz pomysł na działalność w średzkim rynku? Złoż ofertę

poniedziałek, 14 maj 2018 17:16
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do 25 maja br. można składać oferty dzierżawy stanowiska pod działalność gospodarczą na rynku dolnym w Środzie Śląskiej. Może tu powstać mobilna kawiarenka/lodziarnia.

 

Osoby składające ofertę muszą prowadzić działalność gospodarczą, a czynsz minimalny za miesięczny okres dzierżawy stanowiska wynosi: 200 zł brutto.


Oferty na dzierżawę stanowisk należy złożyć w pokoju nr 6 w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Architektury Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej, Pl. Wolności 5, w terminie do 25.05.2018 r. do godz. 15.30.

Oferta powinna zawierać:
-nazwę oraz dane identyfikacyjne firmy oferenta,
-dane kontaktowe oferenta (m.in. e-mail, telefon)
-proponowaną stawkę czynszu (brutto) za cały okres dzierżawy,
-zdjęcie/wizualizacja mobilnej kawiarenki wraz z wymiarami kawiarenki
-informację o zapotrzebowaniu na media (prąd, wodę)

Wzór oferty wraz z pełną treścią ogłoszenia (PDF)

(um) fot. ug

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany wtorek, 15 maj 2018 22:54

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież