Matka dziękuje za pomoc jej córce!

niedziela, 25 marzec 2018 15:47 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pani Agnieszka, mama jednej z dziewczynek, która zemdlała 21 marca po uroczystości z okazji pierwszego dnia wiosny w średzkim domu kultury, za naszym pośrednictwem składa podziękowania.

- Chciałabym bardzo podziękować Pani Teresie K. za pomoc i zainteresowanie stanem zdrowia mojego dziecka. Dzięki Niej moja córka mdlejąc, tuż przed swoim domem, nie upadła na chodnik - pisze p. Agnieszka. - Dziękuję również naszej średzkiej straży pożarnej oraz medykom z karetek pogotowia we Wrocławiu - dodaje i przy okazji podkreśla, że tego dnia zemdlało 4, a nie 3 dziewczynki, tuż po występach, a nie w ich trakcie, jak podawały służby.

Matka dziewczynki poinformowała nas również, że w szpitalu przy ul. Koszarowej we Wrocławiu, gdzie przebywały 3 dziewczynki, zostały wykonane badania i wyniki na obecność środków odurzających były negatywne.

- Na dowód przesyłam zdjęcie wyników z karty - kończy swoją korespondencję pani Agnieszka.

(red) fot. wk{jcomments on}

wyniki 1

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 30 marzec 2018 22:55

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież