Medal dla Wójta Gminy Udanin

piątek, 21 wrzesień 2018 15:58 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegłym tygodniu wójt gminy Udanin Teresa Olkiewicz uczestniczyła w uroczystej akademii zorganizowanej przez klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka Życia” w Środzie Śląskiej.

Podczas uroczystości zostały wręczone medale 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża dla osób wspierających, pomagających i działających na rzecz promocji krwiodawstwa.

Wśród uhonorowanych była pani wójt Teresa Olkiewicz, która otrzymała Akt Nadania Medalu 60-lecia Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża za szczególne zasługi w efektywnym działaniu wspierającym Ruch Honorowego Krwiodawstwa PCK. Na ręce pani wójt został także wręczony List Gratulacyjny Dyrektora Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu Pana Krzysztofa Dworaka.

Tekst i zdjęcia Gmina Udanin

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +5 Mieszkaniec
Wójt Miekini szkoły,drogi,fabryki,boiska. A tu proszę - medal. Ciesz się ludu Udanina ,albowiem wielki spotkał cię zaszczyt. W Wuchrowie boisko i altany i inne rzeczy w gminie Kostomłoty. Nawet terapeuta uciekł tam . Ale Udanin gmina na medal.
2018-09-21 18:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież