Medale za zasługi dla nauczycielek z PZSP nr 2

czwartek, 08 listopad 2018 19:44 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Aneta Mizgała i Ilona Pietrzak, nauczycielki z Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śl., otrzymały wyróżnienia za zasługi.

Medale (29.10.2018 r.) wręczył im prezes Zarządu Ogólnopolskiego Żołnierzy Batalionów Chłopskich, major Jan Paluchniak.

Major po raz kolejny odwiedził tę szkołę, doceniając zaangażowanie placówki w utrwalanie pamięci o patronie szkoły – Wincentym Witosie. 

- Spotkania z Panem Paluchniakiem, to spotkania ze świadkiem historii Polski, dla młodzieży znanej już tylko z podręczników. Taka lekcja patriotyzmu ma szczególne znaczenie w roku obchodów 100- lecia Odzyskania Niepodległości - wyjaśniają nauczyciele.

(kb/pzsp) fot. pzsp

Komentarze  

Permalink +3 Maria
Gratulacje,w pełni zasłużone nauczycielki z powołania
2018-11-09 11:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież