×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

Mężczyzna stracił rękę podczas prac piłą

piątek, 04 maj 2018 11:39 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę w Głosce podczas prac wykonywanych piłą przez jednego z mieszkańców doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyźnie ucięło rękę na wysokości nadgarstka.

 

Do zdarzenia doszło 2 maja. Z informacji przekazanych do Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej wynikało, że w Głosce podczas prac piłą młodemu mężczyźnie ucięło rękę na wysokości nadgarstka.

- Operator WCPR powiadomił o odcięciu ręki. Policjanci ustalili, iż 26-letni mężczyzna doznał przecięcia ręki w okolicach nadgarstka podczas cięcia drewna piłą stołową - wyjaśnia st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

- Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Środa Śląska, zastęp OSP Głoska i OSP Miękinia – informuje dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej. - W chwili przyjazdu zastępów młody mężczyzna leżał na ziemi – dodaje strażak.

26-latek był przytomny.

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu KPP i wsparcia psychicznego poszkodowanemu mężczyźnie, a także na zabezpieczeniu lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – dodaje strażak.

Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 06 sierpień 2018 20:45

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież