Mężczyzna wpadł do studzienki

wtorek, 14 sierpień 2018 11:47 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj o godzinie 19:20 dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Słup mężczyzna wpadł do studzienki.

- Po przyjechaniu zastępów straży pożarnej na miejsce okazało się, że mężczyźnie pomogli mieszkańcy, którzy wyciągnęli poszkodowanego na górę. Na miejscu było pogotowie ratunkowe, które udzieliło mężczyźnie pomocy - informuje dyżurna Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej.

(kb) fot. wk / zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +2 Jonasz
Rozumiem że ukradziono właz do studzienki i stąd wypadek? Pytanie jak nie zauważył braku włazu? Ciemno jeszcze nie było aż tak bardzo. Straż ostatni ma naprawdę roboty od groma. Jak nie pożary to akcje ratownicze.
2018-08-14 20:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 ciekawe
a jak ona to zrobił ??
2018-08-14 13:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież