Mieszkaniec Brodna: Ta informacja jest nieprawdziwa!

wtorek, 11 wrzesień 2018 07:03 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W odpowiedzi na informację dotyczącą składowania sterty słomy i siana na jednej z posesji w miejscowości Brodno, właściciel informuje, że oskarżenia zawarte w zgłoszeniu są nieprawdziwe.

Mężczyzna jest oburzony i zdziwiony postawą sąsiada, bo jego zdaniem sterta układana jest od dawna i nikomu na wsi do tej pory to nie przeszkadzało.

- Siano i słomę składuję w tym miejscu od 5-6 lat, w związku z hodowlą bydła jaką prowadzę - mówi. - Podkreślam, że zarzuty są nieprawdziwe. Sterta ułożona jest zgodnie z przepisami i jej lokalizacja spełnia wszelkie wymogi. Raz jest większa, innym razem mniejsza, w zależności od potrzeb, ale odpowiednio zabezpieczona, przykryta folią i monitorowana przez całą dobę - wyjaśnia.

(red) fot. sm / zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany wtorek, 11 wrzesień 2018 10:13

Komentarze  

Permalink +1 Damian
Oczywiście że nieprawdziwa bo tak winowajca mówi :lol: Jakby było wszystko w porządku to by wpuścił służby dał pomierzyć i po kłopocie. Teraz będzie odwracanie kota ogonem.
2018-09-12 21:40 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 mieszkam
tam nie trzeba nic mierzyc, z drigi widac, ze nie ma 10 metrow od granicy dzialek. Zasmrodzili pol wioski pseudo gospodarze. Tam by jeszcze mogl przyjechac ktos z greenpeace zobaczyc w jakich waronkach te zwierzeta sa trzymane. Ale czego sie mozna po nich spodziewac, jak sie pisze wypowiedzenie umowy o prace smsem to i sloma skladowana jest w odpowiednim miejscu.
2018-09-12 14:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Werner
Jak ostatnio był artykuł w tej sprawie to było napisane że właściciel nie wpuścił na posesję służb a tu nagle się obudził i zaciemnia sprawę. A zresztą powinno to być już dawno załatwione. Krótka piłka czyli wjazd policji i przemierzenie a jak się coś nie zgadza to mandat.
2018-09-12 21:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 ex mieszkaniec
Kiedyś Brodno to super wioska była a teraz sąsiad sąsiadowi wilkiem. Ci którym słoma dzisiaj przeszkadza jeszcze nie tak dawno za krową po pastwisku ganiali. Zdrowia wszystkim życzę :)
2018-09-11 10:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Wiesiek
Nie wilkiem tylko mało kto chce żeby mu coś z sąsiedniej działki coś poleciało na głowę. Wystarczyło w zeszłym tygodniu dopuścić do przemierzenia i po problemie ale widać coś było na rzeczy.
2018-09-11 12:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 wsiowy
tak to jest jak sąsiad się nudzi, ładnie to tak podp....
2018-09-11 10:24 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Marta
Człowieku przepisy są po to żeby ich przestrzegać. Jakis czas temu nie wpuścił na posesję żeby przemierzono i by było jasne a teraz nagle twierdzi że jest z odległością ok. Kręci coś i tyle.
2018-09-11 12:05 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Maszka
A to ciekawe? To dlaczego ostatnim razem szanowny pan nie wpuścił na teren posesji żeby przemierzyć czy rzeczywiście składowano zgodnie z przepisami? Dziwne tłumaczenie.
2018-09-11 10:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież