"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Mieszkaniec: "Proszę o nas też dbać i również zrobić takie kursy"

czwartek, 06 grudzień 2018 13:11
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnim czasie do naszej redakcji wpłynęło zapytanie: dlaczego autobusy szkolne, które kursują za darmo przez miejscowości Rachów, Wilczków i Chełm, nie obejmują na swojej trasie miejscowości Mazurowice?

- Irytuje mnie to, że nasza wioska jest jawnie gorzej traktowana przez władze. Chociażby wójt zrobił darmową komunikację, aby można było pojechać do ośrodka, natomiast my nie mamy żadnej możliwości... Apeluję wójcie proszę o nas też dbać i również zrobić takie kursy  – pisze mieszkaniec Mazurowic.

Skontaktowaliśmy się z Gminą Malczyce w tej sprawie. Oto odpowiedź:

- Darmowe przewozy, które realizowane są na terenie naszej gminy są spowodowane wycofaniem się przewoźnika, który kursował wspomnianą trasą. Linie nie przebiegały przez miejscowości Mazurowice, dlatego też autobus nie jeździ przez te miejscowości. Sprawa połączeń poszczególnych wsi z Malczycami jest w toku. Cały czas prowadzimy rozmowy z przewoźnikami  – informuje pracownik UG Malczyce zajmujący się transportem publicznym.

(kb) / fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany czwartek, 06 grudzień 2018 13:24

Komentarze  

Permalink 0 Mis
Ja wiem jedno gmina mówi to co jest jej wygód ie a nie robi nic dla mieszkańców od 2 miesięcy czytam że rozmawia z przewoźnikami i nic? Co z tych rozmów wynikło? Nic? A jak był problem z tra sportem tak jest dalej tylko oszukuje mieszkancow
2018-12-07 13:23 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Mazurowice
Bardzo dziękuję że o tym napisaliscie, jednak jak sami państwo widzą nigdy nie było autobusu, mało tego, nie ma sklepu bardzo duża część osób musi chodzić pieszo. A stanowisko gminy? Nie było to po co im dawać autobus? Tylko porwierdzili że nasza wioska zawsze na końcu....
2018-12-07 06:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Janek
Popieram!
2018-12-06 17:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Mistrzu
To co ze nie jeździł nigdy nie mieli możliwości połączenia więc wójt powinien o nich też zadbać i dać możliwość dojazdu do ośrodka zdrowia itp dyskryminuje ich to prawda podobnie rusko nie ładnie!
2018-12-06 15:31 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Obecny
Ale kiedy coś z tego będzie.... Jak otwierał powinni zrobić dla wszystkich miejscowości to jest dyskryminacja
2018-12-06 15:28 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież