Mieszkanka: "Ten znak zagraża bezpieczeństwu!"

sobota, 15 grudzień 2018 12:18 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Komentarze  

Permalink +1 telefon
znak został wyprostowany...
2018-12-16 21:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 głowąwmur
Osobom które przyczyniły się do wyprostowania słupka ze znakiem ,należy się zaszczytny tytuł „Zasłużony dla gminy Środa Śląska".
2018-12-17 10:22 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +7 Greg
Niestety debili nie sieją, sami się rodzą. Szkoda, że nie natknąłem się na tego pustaka bo bym mu kopa wyciął...
2018-12-16 12:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież