Mikołaj w przedszkolu w Ciechowie

środa, 19 grudzień 2018 20:12 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wizyta Świętego Mikołaja w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dniem w roku. Przedszkolaki przygotowują się więc do niego bardzo starannie.

Z zapałem uczą się piosenek o Mikołaju, pięknie dekorują salę na przybycie zacnego gościa.

Gdy już się pojawił, dzieci powitały go z uśmiechem, opowiadały o zabawach w przedszkolu, no i oczywiście zapewniały, że są bardzo grzeczne. Dlatego też otrzymały wspaniałe prezenty, które sprawiły im wiele radości.

Dziękując Mikołajowi za przybycie, dzieci wręczyły mu wykonane przez siebie rysunki. Nie zabrakło oczywiście pamiątkowego zdjęcia, które wpisane jest w przedszkolną tradycję. Ta wizyta wprawiła wszystkich w radosny klimat zbliżających się świąt. Był to dzień pełen wrażeń.

(grze)

miki2

Ostatnio zmieniany środa, 19 grudzień 2018 20:22

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież