Mikołajki w Średzkim Parku Wodnym

wtorek, 20 listopad 2018 17:39
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

- W sobotę (1 grudnia) zapraszamy wszystkich małych i dużych na spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami, którzy będą na Was czekać w holu głównym od godziny 15:30 - zapraszają pracownicy Średzkiego Parku Wodnego.

Przez 3 godziny przemiłe Elfy z Warsztatów Terapii Zajęciowej Ostoja poprowadzą zabawy i konkursy, zajęcia plastyczne (m.in. zdobienie bombek, świąteczne kolorowanki) oraz malowanie buziek.

Święty Mikołaj dla każdego będzie miał słodkie prezenty. Będziecie mogli zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i nawet pociągnąć go za brodę, bo Mikołaj u nas to nie udawany, a prawdziwy :) A od 17:00 do 20:00 na hali basenowej szalone mikołajkowe zabawy z Aqua Fit.

Dziękujemy naszemu sponsorowi - sklepowi Merkury :), dzięki któremu możemy zapewnić dla Was atrakcje i słodkie upominki.
W Aqua Barze od 15:30 do 20:00 dla każdego dziecka porcja frytek za 2,50 zł.
Serdecznie zapraszamy!

Średzki Park Wodny

Ostatnio zmieniany wtorek, 20 listopad 2018 17:50

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież