Mikołajkowe spotkanie dla dzieci z Piersna i Jenkowic

niedziela, 09 grudzień 2018 22:40 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

7 grudnia Św. Mikołaj odwiedził dzieci z Piersna i Jenkowic. Spotkanie udało się zorganizować przy współpracy rodziców, sołtysa Piersna, sołtysa Jenkowic oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Kostomłotach.

Odbyło się na odnowionej sali w Piersnie, a uczestniczyło w nim około 60 dzieci, którym  zapewniono słodki poczęstunek, wspólne gry i zabawy, a potem zostały obdarowane upominkami. Radości nie było końca - sami zobaczcie!

Odbyła się też zbiórka darów dla Domu Dziecka, którą organizatorzy prowadzą do 20 grudnia.

(mg)

Komentarze  

Permalink +3 ela
fajnie, ze i na małych wsiach coś jest organizowane
2018-12-09 22:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież