Mikołajkowy Turniej Skrzatów w Lutyni

niedziela, 09 grudzień 2018 16:19 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W piątek, w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Lutyni, odwiedziliśmy "skrzaty", które wspólnie rozegrały mikołajkowy turniej piłki nożnej. 

Wygląd skrzata, przypisujemy osobom niskiego wzrostu. Każdego krasnala charakteryzuje przyjaźń do ludzi, znakiem szczególnym są czapki. I chodź skrzaty w Lutyni nie posiadały owych czapek,  zakończonych pomponem, to wesoła i przyjazna gra może "zaliczyć je" do owej gromady.

7 grudnia uczniowie klas pierwszych Szkół Podstawowych z Miękini, Lutyni oraz Pisarzowic (reprezentujący UKS Gminy Miękinia), spotkali się o godzinie 09:00, aby spośród 57 zawodników wyłonić najlepszą drużynę w Mikołajkowym Turnieju Skrzatów.

Każda ze swoim terenem przygotowywała taktykę, a później liczył się już tylko spryt i gra zespołowa. I tak rozegrano 30 meczów, w których łącznie strzelono 80 bramek. I chodź wynik był ważny dla młodych piłkarzy, liczyła się głównie dobra zabawa i możliwości spędzenia czasu szkolnego na boisku.

Na koniec rozgrywek do „skrzatów” przybył Św. Mikołaj, który wręczył im dyplomy, medale oraz słodkie upominki.

(kb) fot. kb / ulks

47571674 2332787160286128 4747696074934714368 o

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież