Mistrzostwa radnych. Znamy składy średzkich drużyn

czwartek, 14 luty 2019 17:47 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dwie drużyny z powiatu średzkiego wezmą udział w mistrzostwach radnych. W tym roku radni podzielili się według wieku. Czy wygra młodość i ambicja czy doświadczenie i siła okaże się w sobotę.

Tak czy inaczej zapowiada się ciekawa rywalizacja, zwłaszcza jeśli nasze drużyny trafią na siebie w rundzie finałowej. Zapraszamy do kibicowania. Początek turnieju godz. 10.00, finał ok. 15.00, miejsce - sala sportowa PZSP nr 1. 

Ekipa I: Artur Młynarczyk, Daniel Hurlak, Robert Cudek, Grzegorz Żerelik, Leszek Fudali, Tomasz Sokal, Marcin Popiuk, Mariusz Kargol, Adam Zaniewski, Janusz Strzelecki.

Ekipa II: Krzysztof Szałankiewicz, Sebastian Burdzy, Marek Bawoł, Waldemar Sudoł, Leon Barylak, Jan Winiarz, Wojciech Płaziuk, Stefan Grycz, Piotr Frankowski, Adam Ruciński, Paweł Rosenbeiger, Arek Gruszczyński i Artur Lisiecki. 

Puchar marszałka województwa dla najlepszej drużyny radnych Dolnego Śląska jest w tym roku wyjątkowo duży i okazały. Druga drużyna turnieju zdobędzie puchar burmistrza, trzecia starosty, a czwarta wójta Malczyc. W zeszłym roku puchar marszałka powędrował do Strzelina, podobnie jak w roku 2017... 2016, a także 2015...

(rfp)

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Jaki turniej radnych? Jak Fudali , Popiuk i Kargol są radnymi to ja jestem Dalajlama!

This comment was minimized by the moderator on the site

Fudali jest radnym. A regulamin turnieju pozwala grać też osobom które nie są radnymi.

This comment was minimized by the moderator on the site

Jaki jest sens takich imprez? Środki przemaczone na takie fanaberie rzadzacych można przeznaczyć na jakiś szczytny cel

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie przyzwyczaiłeś/łaś się jeszcze, że po wygranej to już tylko zabawa na nasz koszt w tym państwie? Od najmniejszego szczebla do samej góry hulaj dusza, bo nie za moje!
A tak przy okazji: co się musi stać żeby ulicę Dworcową wyremontować? Ktoś musi koło urwać, nogę złamać z państwa radnych żebyście to zauważyli? Nikt z was nie robi tam zakupów? Pewnie kasa za tą imprezę wystarczyłaby na remont, ale trzeba się zabawić!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację