Mistrzowie rachunków i logicznego myślenia

czwartek, 17 maj 2018 13:43
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej 11 maja odbył się kolejny Gminny Konkurs Matematyczny.

 

Siedemdziesięciu siedmiu najlepszych matematyków ze szkół podstawowych naszej gminy, tj. Szczepanowa, Ciechowa, Rakoszyc oraz oczywiście z naszej SP3 walczyło o tytuł najlepszego matematyka.

Uczniów przywitała pani dyrektor Alina Kargol i zaczęła się walka o tytuł laureata konkursu.

Pod czujnym okiem organizatorek konkursu (p. M. Meusz oraz p. K. Kąkol), mistrzowie rachunków i logicznego myślenia, musieli zmierzyć się z trzema zadaniami otwartymi oraz piętnastoma zadaniami zamkniętymi. Zadania konkursowe układane były przez p. E. Gacek, p. A. Kąkola, p. M. Ormaniec, p. M. Meusz i p. K. Kąkol.

Walka była zacięta, a o końcowych wynikach często decydowały niuanse w zapisie rozwiązań zadań lub pojedyncze punkty zdobyte w teście.

Komisja, w skład której wchodzili nauczyciele ze wszystkich wymienionych szkół, oceniła wnikliwie każde zadanie i wyłoniła następujących zwycięzców:

LAUREACI GMINNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

KL. 4

Przystał Aniela

Bielecki Kacper SP3

Wysocka Emilia SP3

KL.5

Kuźniar Szymon

Marcinkowski Jan SP3

Mytych Oliwia SP3

KL.6

Kozłowska Alicja SP3

Buksa Dominika

Żukowska Natalia SP3

KL.7

Olczyk Aleksandra SP3

Maślejał Dawid

Majewski Maciej

Każdy laureat otrzymał gratulacje od pani dyrektor i całej komisji, dyplom, pamiątkowy kubek oraz nagrody rzeczowe. GRATULUJEMY ! Życzymy powodzenia w najbliższy czwartek na Powiatowym Konkursie Matematycznym w Ciechowie.

Kamila Kąkol fot. sp

szkola podstawowa

szkola podstawowa 001

szkola podstawowa 002

szkola podstawowa 003

szkola podstawowa 004

szkola podstawowa 005

szkola podstawowa 006

szkola podstawowa 007

szkola podstawowa 008

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 23:32

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież