Mistrzowskie rozgrywki w ogrodzie pani sołtys

poniedziałek, 29 lipiec 2019 14:57 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Odbywające się eliminacje do I Mistrzostw Powiatu Średzkiego Dzieci i Młodzieży w Sześcioboju wyłoniły kolejną drużynę do rozgrywek finałowych, tym razem reprezentację gminy Miękinia.

26 lipca, nie zważając na informację odwołującą rozgrywki grup z terenu gminy Miękinia, związaną z rezygnacją większości z nich, zdeterminowani rodzice i dzieci z Wilkszyna, pomimo pewnego awansu do finałowych rozgrywek, postanowili  zorganizować zawody we własnym zakresie.

Kiedy informację o odwołanych zawodach przekazałam dzieciom były bardzo zawiedzione, nastawiły się na zabawę oraz pokazanie swoich umiejętności. Wytrwale trenowały od tygodni, by to właśnie im przypadła możliwość reprezentowania naszej gminy.  W związku z zaistniałą sytuacją, wspólnie z Radą Sołecką, postanowiłam przenieść eliminacje na swoje podwórko – wyjaśnia sołtys wsi Wilkszyn, Wiesława Janusz.

Dzieci wytrwale w upale wykonywały wszystkie z obowiązkowych konkurencji, często podbijając swoje rekordy czasowe.

Dumna drużyna odebrała pamiątkowe medale z rąk przedstawicieli powiatu średzkiego, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.  Gratulujemy nieustępliwości  i waleczności!

Dziś odbyły się kolejne rozgrywki, w Kostomłotach. O czym wkrótce.

(kb) / fot. kb i ers

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 29 lipiec 2019 15:09

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację