MOBILITY ONE Sp. z o.o. Oferta pracy

czwartek, 25 lipiec 2019 12:15 Dział: Praca
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MobilityOne Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, będąca liderem montażu rowerów elektrycznych w Polsce. W związku z tworzeniem nowego zakładu i dynamicznym rozwojem obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowiska:

Monter rowerów

Serwisant - tester  rowerów

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Źródła (pow. średzki)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż rowerów elektrycznych z komponentów
  • kontrola jakości wyprodukowanych rowerów
  • pobieranie komponentów z magazynu
  • prowadzenie dokumentacji procesu montażu
  • wydawanie i przyjmowanie towaru
  • uruchamianie złożonych rowerów i ich programowanie
  • testowanie zestawów i regulacja
  • pakowanie gotowych produktów

WYMAGANIA

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, preferowane kierunki elektronika, mechanika
  • kreatywność i zmysł techniczny
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY

  • praca - Źródła, 5km od Wrocławia
  • przyjazna, niekorporacyjna atmosfera w nowo powstałej fabryce rowerów
  • możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy
  • kontakt z najnowszymi trendami w produkcji rowerów elektrycznych
  • ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie bezpośrednie u pracodawcy oraz umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość zdobycia doświadczenia w projektach wdrożeniowych Lean Management

Osoby zainteresowane

proszę o przesłanie swojego CV na adres

Proszę o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

www.rowery-elektryczne.pl

OGŁOSZENIE PŁATNE

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 25 lipiec 2019 17:30