Modernizacja remizy strażackiej w Miękini trwa

wtorek, 25 wrzesień 2018 19:18
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ochotnicza Straż Pożarna w Miękini może już cieszyć się pierwszym etapem prac remontowych w swojej remizie.

Właśnie zakończono nakładanie żywicznej nawierzchni, która zabezpiecza beton, a przede wszystkim jest trwała i odporna na zabrudzenia.

W najbliższych tygodniach zostanie rozpoczęty drugi etap modernizacji. Położone będą nowe tynki oraz pomalowane ściany. 

(kb/mpr) fot. OSP Miękinia

Komentarze  

Permalink +3 ew
no inne OSP mogą tylko pozazdrościć niestety
2018-09-25 19:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież