Msza odpustowa w Miękini

wtorek, 11 wrzesień 2018 06:36 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

9 września o godzinie 13:00 w Miękini odbyła się msza odpustowa. Ze względu na ładną pogodę oraz trwające prace wykończeniowe wewnątrz świątyni, uroczystość odbyła się na świeżym powietrzu. Modlitwie towarzyszył akompaniament orkiestry. 

Odbyła się także procesja wokół kościoła, a na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali niebieskie baloniki wypełnione helem i za namową proboszcza potraktowali je jak swoje intencje, które pod postacią właśnie owych balonów, wypuścili w niebo.

Można było również zakupić cebulki kwiatów i kaktusy, by zebrane w ten sposób pieniądze przekazać na leczenie ciężko chorego Szymona z parafii w Miękini. 

(ml)

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 Maszka
Bardzo ładny gest ze strony parafii jeśli chodzi o zbiórkę dla Szymona. Swoją drogą zaczyna mnie przerażać że krajowe lecznictwo jest tak niewydolne i na leczenie brakuje kasy.
2018-09-11 10:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież