Na autostradzie wywróciła się ciężarówka

środa, 08 sierpień 2018 15:10 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś w godzinach rannych, na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie - Pietrzykowice, dwa samochody zakończyły "swą podróż" na barierach energochłonnych. 

Kierowca jadący w kierunku Wrocławia samochodem ciężarowym marki Scania, po "wystrzale" opony stracił panowanie nad pojazdem, który wjechał w bariery energochłonne. Naczepa auta wywróciła się na bok, wysypując zawartość sypkiego betonu na drogę. Nadjeżdżający w tym czasie kierowca samochodu marki Volkswagen Golf, chcąc uniknąć wypadku, zahaczył również o bariery. 

Droga była zablokowana w obu kierunkach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Po godzinie 10:00 udało się przywrócić ruch w kierunku Wrocławia. Niestety, kierowcy chcący jechać w kierunku Legnicy muszą się liczyć z utrudnieniami.

(kb) fot. Czytelnik

LINK DO WIDEO: https://www.facebook.com/rolandgazeta/videos/1919481868131768/

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 08 sierpień 2018 15:31

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

to nawet nie było na terenie naszego powiatu... i informacja jakaś taka znajoma z innych mediów lokalnych...

This comment was minimized by the moderator on the site

Możesz mi wierzyć lub nie, ludzie z powiatu wybierają często autostradę jadąc do Legnicy, szybciej i wygodniej w pewne jej miejsca i w takim przypadku przydaje się taka informacja. Czytasz tu i tam że jest wypadek, no to dziś objadę DK94, choć wydarzenie miało miejsce rano i na pewno już jest posprzątane. Wracaj do polityki, Adam potrzebuje pomocy w komentarzach w innym okienku :-x

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację