Na autostradzie wywróciła się ciężarówka

środa, 08 sierpień 2018 15:10
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś w godzinach rannych, na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie - Pietrzykowice, dwa samochody zakończyły "swą podróż" na barierach energochłonnych. 

Kierowca jadący w kierunku Wrocławia samochodem ciężarowym marki Scania, po "wystrzale" opony stracił panowanie nad pojazdem, który wjechał w bariery energochłonne. Naczepa auta wywróciła się na bok, wysypując zawartość sypkiego betonu na drogę. Nadjeżdżający w tym czasie kierowca samochodu marki Volkswagen Golf, chcąc uniknąć wypadku, zahaczył również o bariery. 

Droga była zablokowana w obu kierunkach. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Po godzinie 10:00 udało się przywrócić ruch w kierunku Wrocławia. Niestety, kierowcy chcący jechać w kierunku Legnicy muszą się liczyć z utrudnieniami.

(kb) fot. Czytelnik

LINK DO WIDEO: https://www.facebook.com/rolandgazeta/videos/1919481868131768/

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 08 sierpień 2018 15:31

Komentarze  

Permalink -1 ddd
to nawet nie było na terenie naszego powiatu... i informacja jakaś taka znajoma z innych mediów lokalnych...
2018-08-08 21:52 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Strachu
Możesz mi wierzyć lub nie, ludzie z powiatu wybierają często autostradę jadąc do Legnicy, szybciej i wygodniej w pewne jej miejsca i w takim przypadku przydaje się taka informacja. Czytasz tu i tam że jest wypadek, no to dziś objadę DK94, choć wydarzenie miało miejsce rano i na pewno już jest posprzątane. Wracaj do polityki, Adam potrzebuje pomocy w komentarzach w innym okienku :-x
2018-08-08 23:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież