Na chodniku w centrum miasta leżała kobieta

poniedziałek, 07 maj 2018 10:38 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Strażnicy miejscy interweniowali niedawno na placu Wolności w Środzie Śląskiej, gdzie według zgłoszenia, na chodniku leżała kobieta.

 

- Przy wejściu do Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej zauważyliśmy leżącą na chodniku, znaną nam z wcześniejszych interwencji, kobietę. Oddychała, nie miała żadnych obrażeń, jednak ze względu na stan upojenia alkoholowego nie było z nią kontaktu – informują strażnicy.

Wezwano pogotowie ratunkowe. Po zbadaniu przez lekarza stwierdzono, że jej stan zdrowia nie budzi zastrzeżeń. Nietrzeźwą przewieziono do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej celem wytrzeźwienia.

(rol) fot. wk

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 21 maj 2018 00:36

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież