Na Dni Bukówka występy, strefa kibica i inne atrakcje

wtorek, 12 czerwiec 2018 18:44 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

- Serdecznie zapraszamy was na Dni Bukówka oraz na "TUTAJ" Disco z Orłami. Świętuj z nami awans do A klasy - zachęcają organizatorzy (LZS "Orzeł" Bukówek), którzy przygotowali na ten dzień niezliczoną ilość atrakcji.

24 czerwca od godz. 15:00 w Bukówku odbędzie się piknik rodzinny z zamkami dmuchanymi firmy J&M Design, a także inne atrakcje, m.in. Fotobudka u Kogutka

- Hej, dzieci! Specjalnie dla was OSP Bukówek przyjedzie wozem strażackim, by pokazać wam możliwości jakie posiada nasza jednostka - zachęcają organizatorzy i dodają, że jak na dobrą imprezę przystało będzie także grill, napoje dla dzieci i dorosłych, wata cukrowa, popcorn, stoisko z zabawkami, balony z helem...

- Czy to wszystko? Nie! - mówią zgodnie. Czas uczestnikom umilą także występy - zaśpiewa Paula Biskup, wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej, a gwiazdą wieczoru będzie Stan Tutaj, kabareciarz, parodysta, piosenkarz występujący m.in w USA i Anglii. Będzie też, zdaniem organizatorów, najpotężniejsza Strefa Kibica w powiecie średzkim przy ogromnym telebimie i zabawa taneczna do białego rana z DJ.

- Równo 20 lat temu (w 1998 r.) byliśmy w A klasie. Teraz po 20 latach wracamy do wyższej ligi. Bądźcie z nami 24 czerwca od godz. 15:00 na boisku w Bukówku. Czeka was wiele atrakcji i wspaniałych chwil - zachęca LZS "Orzeł" Bukówek.

Jak widać będzie "na bogato", zatem warto zarezerwować sobie ten dzień na wspólne świętowanie z "Orłami".

Wydarzenie wspierają m.in. Gmina Środa Śląska i Dom kultury w Środzie Śląskiej, wraz licznymi sponsorami wymienionymi na plakacie poniżej.

(red) fot. ob

34526607 1901003709950932 7347845533353902080 n

Ostatnio zmieniany piątek, 22 czerwiec 2018 12:14

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież