Na drodze krajowej zderzyły się ciężarówki

piątek, 23 listopad 2018 11:25
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś, w godzinach porannych, na drodze krajowej nr 5 doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu dróg prowadzących do miejscowości Gościsław i Mielęcin.  Na  szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. 

Ruch w tym miejscu odbywał się z utrudnieniami do godziny około 08:30.

(kb) / fot. 24Wrocław.pl

Ostatnio zmieniany piątek, 23 listopad 2018 13:47

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież