Na drodze krajowej zderzyły się dwa pojazdy

piątek, 05 październik 2018 12:42
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj (04.10.2018 r.) o godzinie  16:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej został powiadomiony o kolizji drogowej na drodze krajowej nr 94.

- Na skrzyżowaniu DK94 z drogą na Krępice kierujący pojazdem marki Citroen (lat 62), wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Opel (lat 36), który poruszał się DK 94. Sprawcę kolizji pouczono – wyjaśnia asp. sztab. Marta Stefanowska rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. 

(kb) fot. wk / zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany piątek, 05 październik 2018 14:49

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież