Na kiermaszu w Udaninie zebrano blisko 10 tys. zł!

poniedziałek, 10 grudzień 2018 13:29 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wczoraj w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza w Udaninie odbył się Kiermasz Świąteczny, z którego dochód zostanie przekazany na konto fundacji Siepomaga.

Przypomnijmy. Podopiecznym fundacji jest mieszkaniec gminy Udanin, Alan Wróblewski z Ujazdu Górnego, który wymaga niezwłocznej operacji serca w klinice w Bostonie.

Swój udział w wydarzeniu zgłosiło wiele firm, osób prywatnych, a przede wszystkim wszystkie klasy  szkolne. Każda z nich, wspólnie z rodzicami, przygotowała potrawy oraz  dekoracje świąteczne. Z kolei  trójki klasowe, wspólnie z Radą Rodziców, podjęły decyzję o przekazaniu środków z kont klasowych.

Do pomocy Alanowi przyłączyli się również strażacy z OSP Udanin oraz Pułk Wojskowy ze Strzegomia.

Podczas kiermaszu odbyła się licytacja przedmiotów oraz voucherów. Najdroższym okazał się być pluszowy miś, ofiarowany przez OSP Udanin. Sprzedano również vouchery do salonów urody, fryzjerskich oraz warsztatów samochodowych.

- Na dzień dzisiejszy udało się zebrać kwotę w wysokości 9.168,75 zł. Jednak nie jest ona ostateczna, pieniążki wciąż napływają - mówi z  zadowoleniem dyr. szkoły, Bożena Basa.

Serdecznie granulujemy organizatorom! Suma ta zbliża 2,5 letniego Alana do operacji, która może uratować mu życie.

(kb) / fot. kb

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 grudzień 2018 13:34

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież