Na koncerty Dody i Orkiestr Dętych dojazd za darmo!

środa, 16 maj 2018 16:50
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców gminy Środa Śląska. Średzka Komunikacja Publiczna umożliwia nieodpłatne dojazdy na weekendowe koncerty, które odbędą się już w najbliższy piątek i sobotę w Środzie Śląskiej.

 

 

Oto rozkłady jazdy proponowane przez spółkę ŚKP:

Untitled 1

Untitled 2

Untitled 3

Untitled 4

Untitled 5

Untitled 6

Untitled 7

Untitled 8

Untitled 9

WIĘKSZE OBRAZY ROZKŁADÓW DOSTĘPNE SĄ TUTAJ:
https://www.facebook.com/SredzkaKomunikacjaPubliczna/

 

Ostatnio zmieniany środa, 05 wrzesień 2018 16:29

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież