Na razie jest bardzo ciepło, ale to się wkrótce zmieni

środa, 20 czerwiec 2018 18:16
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Cieszmy się ze słońca póki jeszcze mamy taką okazję, dzisiaj termometry w Środzie Śląskiej wskazywały około 27 stopni Celsjusza. Jutro ma być nieco bardziej goręcej, bo około 30 stopni w cieniu.

 

Synoptycy jednak ostrzegają, w czwartek (21.06.2018) i w nocy z czwartku na piątek czeka nas dość gwałtowna zmiana pogody. IMGW prognozuje wydanie ostrzeżeń pogodowych przed burzami z gradem, silnym wiatrem i obfitymi opadami deszczu dla wszystkich województw w kraju.

Deszcz prawdopodobnie ma się utrzymać aż do niedzieli i ma znacznie ochłodzić nam weekend, ponieważ temperatura wyniesie około 17 stopni Celsjusza.  

(kb) fot. pixabay

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 02:19

Artykuły powiązane

  • Ostrzeżenie meteorologiczne

    W ramach działań z zakresu monitoringu zagrożeń przekazujemy treść ostrzeżenia meteorologicznego Biura Prognoz Meteorologicznych IMiGW PIB Oddział we Wrocławiu.

  • Od jutra wracają upały

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dziś komunikat informujący o upałach na naszym terenie.

  • Nie mamy co liczyć na chłodniejsze dni...

    Po upalnym weekendzie, raczej nie mamy co liczyć na chłodniejsze dni. Ten tydzień również "zapowiada" temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież