Nabór na stanowisko prezesa OSiR – nowy termin

poniedziałek, 03 wrzesień 2018 12:07 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rada Nadzorcza Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Śląskiej informuje o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń kandydatów na Prezesa Zarządu Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Śląskiej

do dnia 10 września 2018 r. do godz. 15.30. Otwarcie zgłoszeń nastąpi w dniu 11 września 2018 r.

Informacja o przedłużeniu terminu naboru

(um)

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 wrzesień 2018 12:08

Komentarze  

Permalink +3 Wiktor
No to teraz wszelkie marudy z tego forum mają szansę wystartować i pokazać swoje umiejętności! Pytanie czy przejdą wstępne selekcje bo jak znam życie to nawet nie byliby w stanie przedstawić swojej wizji!
2018-09-04 22:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Piotr
No to niech teraz się wykażą ci wszyscy co tylko umieją narzekać. Chętnie zobaczymy co potrafią i jak się sprawdzą na tym stanowisku.
2018-09-04 19:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież