Nabór na strażnika miejskiego - aplikanta

wtorek, 11 wrzesień 2018 10:26 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Komentarze  

Permalink 0 Werner
Tak zatrudnią dodatkowego strażnika miejskiego i co z tego?! Nie zmieni to sytuacji że brak ludzi do służb. A ten jeden etat sytuacji na pewno nie poprawi.
2018-09-12 20:58 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Wiesiek
Nie wiem czy taki dobry pomysł z tym strażnikiem? Według mnie powinno się zastąpić straż miejską większą ilością policji. Oczywiście po wyborach i tak będzie dużo zmian także zobaczymy.
2018-09-11 12:13 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Maniek
A może zamiast etatu strażnika miejskiego lepszy by był etat w policji. Nie ukrywajmy że straż nie ma takich uprawnień jak policja i czasami muszą wzywać ich. Mi się wydaje że takie rozwiązanie byłoby lepsze.
2018-09-11 10:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież