Nadleśniczy czytał przedszkolakom

wtorek, 13 marzec 2018 12:14 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

12 marca grupę „Rybki” z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej odwiedził kolejny niezwykły gość - Waldemar Zaremba, Nadleśniczy Nadleśnictwa Miękinia.

 

Pan Waldemar przyłączając się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytał przedszkolakom bajkę pt.: „Wilk i siedem koźlątek”. Gość opowiedział także o pracy leśniczego i związanymi z nią obowiązkami, po czym obdarował „Rybki” wyjątkowymi prezentami.

Przedszkolaki były zachwycone wizytą nadleśniczego, z ciekawością słuchały czytanej bajki, a upominki wywołały w nich wielką radość. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przybycie i miło spędzony czas oraz zapraszamy ponownie!

Aleksandra Pawłowska

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 19:15

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież