Najbliższe imprezy w Środzie Śląskiej

niedziela, 10 czerwiec 2018 14:09 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dom Kultury w Środzie Śląskiej przypomina o większych imprezach zaplanowanych na najbliższe tygodnie.

 

Przed nami między innymi Pierwszy Zlot Food Truck w Środzie Śląskiej, gdzie każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.

Następnie odbędzie się impreza, na której wystąpią znani dj z muzyką klubową, czyli  Summer Madness Festival 2018 | Środa Śląska

To jednak nie wszystko. DK informuje, że szykuje dla Państwa niespodziankę związaną ze zbliżającym się wielkimi krokami Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej.

Więcej informacji już w poniedziałek. Dlatego warto śledzić stronę  Dom Kultury w Środzie Śląskiej

(rol) fot. mpr

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 12:18

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież