Najpierw uderzył w bariery, po chwili w ciężarówkę...

poniedziałek, 26 listopad 2018 17:37
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 15:00, na 118 km autostrady A4 (na wysokości miejscowości Jarosław, gm. Udanin) w kierunku Wrocławia.

Kierowca samochodu osobowego marki Seat, wskutek ostrego hamowania, stracił panowanie nad pojazdem uderzając w bariery ochronne, a następnie w jadący obok samochód ciężarowy.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Na czas usuwania skutków kolizji, ruch w tym miejscu został zatrzymany.

Na miejscu działania prowadziły zastępy OSP Ujazd Górny, JRG Środa Śląska i policja

(kb) / fot. OSP Ujazd Górny i 24wroclaw.pl

02f32 4 1

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież