Nauka języka angielskiego z wolontariuszami

wtorek, 08 maj 2018 10:30 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Szkole Podstawowej w Malczycach, dzięki podpisanej przez gminę umowie o współpracy ze Stowarzyszeniem Semper Avanti, trwają zajęcia realizowane przez wolontariuszy Wolontariatu Europejskiego.

 

Podpisana przez wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego współpraca ze stowarzyszeniem, którego celem jest organizacja prezentacji kulturowych, animacji oraz warsztatów realizowanych w języku angielskim, ma ca celu popularyzować wiedzę o kulturach i społeczeństwach świata, budzenia ciekawości i chęci poznania innych kultur, uczenia dialogu międzykulturowego oraz praktycznej nauki języka angielskiego.

W ciągu miesiąca przeprowadzanych jest 8 dni zajęć z wolontariuszami. Po stronie gminy jest pokrycie kosztów dojazdu oraz materiałów szkoleniowych. Wolontariusze będą prowadzić zajęcia do końca roku szkolnego.

(rol/gmal) fot. ug

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 10 maj 2018 21:15

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież