Nauka poprzez zabawę - nieodpłatne warsztaty pokazowe

czwartek, 08 listopad 2018 12:43 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Chcesz, aby Twoje dziecko rozwijało kreatywność przy okazji ucząc się podstaw programowania?

Zajęcia organizowane w Gminnym Ośrodku Kultury im. Stanisława Władysława Reymonta w Malczycach, pozwalają spełnić Twoje oczekiwania, są połączeniem nauki poprzez zabawę.

Zapraszamy 14 listopada o godzinie 17:00 na NIEODPŁATNE WARSZTATY POKAZOWE, które mają na celu zapoznanie się z programem zajęć, po których będzie możliwość zapisania dziecka na kolejne spotkania, które odbywać się będą raz w tygodniu lub co dwa tygodnie.

Warsztaty odbywają się w dwóch grupach wiekowych 5-7 lat oraz 8-14 lat, w których poziom trudności dopasowany jest do wieku uczestników. Koszt warsztatów za jedne zajęcia dla dzieci w wieku 5-7 lat to 25 zł oraz dla dzieci od 8-14 lat 30 zł.

- Podczas warsztatów wprowadzamy każde dziecko w fascynujący świat klocków LEGO oraz robotyki. Pod opieką doświadczonych instruktorów najmłodsi będą mieli okazję skonstruować niesamowite roboty z klocków LEGO, a następnie nauczyć się podstaw programowania, które jest przyszłością rozwoju techniki. Dzięki silnikom oraz czujnikom elektronicznym roboty będą się poruszać, wykonywać zadania, reagować na otoczenie. Nasze warsztaty to przede wszystkim świetna zabawa, podczas której dzieci poznają proste mechanizmy, działanie czujników oraz uczą się podstaw programowania za pomocą języka obrazkowego. Zajęcia mają charakter typowo praktyczny, rozwijają kreatywność, logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne i umiejętności techniczne. Nasze warsztaty to doskonała okazja do rozwinięcia u dzieci zainteresowań technicznych oraz informatycznych, to również szansa na kształcenie twórczego myślenia oraz wyobraźni przestrzennej, które pozwalają lepiej zrozumieć świat przedmiotów ścisłych - wyjaśnia instruktor warsztatów Wiktor Miklas.

Nie czekaj! Zapisz Swoje dziecko już dziś: TechForKids tel. 733-444-327

(kb) fot. wm

Proponowane artykuły:

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację